top of page

Program Warsztatów zakłada poznanie kilka obrazów słynnych malarzy w miesiącu, poznanie technik malarskich, rysunkowych i graficznych, tworzenie własnych prac, udział w wystawach (na ogół są to dwie wystawy w ciągu roku szkolnego).

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do soboty przez cały rok szkolny. Uczestnicy pracują w grupach dopasowanych wiekowo, pod względem zaawansowania lub indywidualnie.
Najmłodsi mają 5-6 lat.
Wszystkie materiały plastyczne są udostępniane w cenie Warsztatów

Warsztaty Sztuki 2023 / 2024 to zajęcia oparte na poznawaniu technik malarskich i rysunkowych, rozwijaniu talentu, kreatywności, a także sposobu na wyciszenie i koncentrację.

Przybliżamy się do świata sztuki, poznajemy obrazy i malarzy, szukamy nowych inspiracji, tworzymy.

Malarstwo, rysunek, sztuka.

To zajęcia, podczas których uczymy się technik malarstwa i rysunku, poznajemy historię sztuki, rozwijamy indywidualny styl i talent.
To czas na kreatywność, własne inspiracje - ucieczkę w świat sztuki i estetyki. Zajęcia dla każdego.

Zajęcia w małych grupach dobranych pod względem zaawansowania lub indywidualne.

Profesjonalne materiały artystyczne w cenie warsztatów.

Kreatywność

To zajęcia dla najmłodszych od 5 roku życia. Poznawanie technik plastycznych i wykorzystanie ich do własnej, swobodnej kreatywności, nauka koncentracji i wyciszenia.

Towarzyszą nam obrazy słynnych malarzy, rozmawiamy o sztuce, inspirujemy się, a w tle muzyka sprzyja zatopieniu się we własny świat wyobraźni.

Profesjonalne materiały wliczone w cenę warsztatów.

Malarstwo

To zajęcia dla dorosłych, którzy potrzebują odmiany, kreatywności i chwili dla siebie w codziennym życiu. Zajęcia raz w tygodniu w soboty, w małej grupie lub indywidualnie w wybranym czasie.

Profesjonalne materiały wliczone w cenę warsztatów.

"Wielu z nas myśli o sztuce jako o rozrywce lub ucieczce. Luksus pewnego rodzaju. Ale (...) sztuka to znacznie więcej. Można ją wykorzystać do fundamentalnej zmiany codziennego życia. Może pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów związanych ze zdrowiem fizycznym i psychicznym, i przynieść niezwykłe wyniki.
Wiemy, jak sztuka w swoich niezliczonych formach leczy nasze ciała i umysły. Mamy dowody na to, jak sztuka poprawia nasze życie i buduje społeczność. Wiemy też, jak doznania estetyczne, które składają się na każdą chwilę, zmieniają naszą podstawową biologię."

"Your Brain on Art" Susan Magsamen, Ivy Ross

Zajęcia
Karnet na miesięczn zajęcia indywidualne
1 godz. w tyg.
1 uczestnik
400 zł miesięcznie
Rodzeństwo 2
720 zł miesięcznie
Karnet na miesięczne zajęcia grupowe
1 godz. w tyg.
1,5 godz. w tyg.
2 godz. w tyg.
1 uczestnik
350 zł miesięcznie
450 zł miesięcznie
600 zł miesięcznie
Rodzeństwo 2
630 zł miesięcznie
810 zł miesięcznie
1180 zł miesięcznie
* dodatkowa godzina zajęć do karnetu
90 zł / 1 h

Cennik na rok szkolny 2023/2024

Zajęcia jednorazowe
1 godzina
1 uczestnik
100 zł/h
Cennik i zapisy

Opłaty

Wpłaty należy dokonywać do 5 dnia miesiąc na konto w Banku Pekao SA:

78 1240 1268 1111 0010 2521 4526
Warsztaty Sztuki – Agnieszka Kopczyńska Kardaś

Proszę o terminowe wpłaty,
w razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego:  +48 608 119 806

Pracownia

ul. Żołnierska 2, 80-156 Gdańsk

Adres pracowni

Agnieszka
Kopczyńska-Kardaś 

Agnieszka Kopczynska-Kardas Warsztaty Sz

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku Wydziału Malarstwa i Grafiki
ze specjalizacją Tkanina i Ceramika oraz Podyplomowych Studiów Pedagogicznych na Politechnice Gdańskiej. Ukończyłam szkolenie „Teatr” w ośrodku Korart w Koryny Opali-Wnuk, Szkolenie logorytmiczne u dr Anny Walencik Topiłko, Szkolenie „Terapia Ręki” w Edukacyjno-Rehabilitacyjnym Centrum Wspierania Rozwoju.

Od 1993 roku prowadzę własną pracownię malarską, uczestniczę w wystawach w kraju i za granicą. Prace malarskie, assamblaże i rysunki znajdują się w zbiorach prywatnych oraz na stałe w zbiorach Muzeum Narodowego w Gdańsku.

Przez 6 lat byłam nauczycielem Sztuki w szkole podstawowej i gimnazjum. Teraz po latach własnej pracy twórczej oraz pedagogicznej założyłam Warsztaty Sztuki – ośrodek wielokierunkowego kształcenia w dziedzinie sztuki oparty na autorskim programie wczesnej edukacji sztuki. Najważniejszą ideą jest włączanie historii sztuki do edukacji dzieci już od 2-3 roku życia.

 

Rewelacyjne efekty działania twórczego z dziećmi przez obraz, malarza, dzieło sztuki są widoczne bardzo szybko. Dziecko zapamiętuje kolory, przedmioty na obrazach; uczy się rozpoznawać i porównywać gamy barwne, temperaturę barw, sposoby malowania. Wykorzystuje i rozwija wrodzoną intuicję, a przede wszystkim czerpie z bogactwa sztuki najlepsze przykłady.

Więcej informacji o mnie znajdziesz w biogramie.

Nauczyciel sztuki
Grafik
Regulamin zajęć
bottom of page